<
>

De Vrienden Kring/BSV De Semmelstee Semmelweisstraat 182, 9728 NN Groningen tel: 050-5267217






Jaarlijkse ledenvergadering van de O.G.D.

Woensdag 3 oktober 2019 aanvang 20.00 uur

Locatie is het clubgebouw van Damclub Winschoten Tromplaan 86 te Winschoten .

Massadamkamp dinsdag 5 november 2019 is de jaarlijks terugkerende traditie van

de O.G.D waarmee de start van het nieuwe seizoen wordt aangegeven , hierbij is ook de mogelijkheid

aanwezig om als huisdammer kennis te maken met de damsport .

Opgave als huisdammer kan bij Be Brakels email.bebrakels@hotmail.nl of bij GH Tebbenhof gh.tebbenhof@online.nl .

De locatie is MFA De Binding Sportlaan 4 te Oude Pekela aanvang 19.30 uur

Een zeer geslaagde massadamkamp en met 44 spelers een uitstekende opkomst.

De eindstand is als volgt;

1.Meeden 200 punten

2.Veendam 1 150 punten

3.Pekela 1=Pekela 2=DVK 100 punten

6. Veendam 2 67 punten

7.Winschoten 1 60 punten

8.Winschoten 2 40 punten

*** S.G.D. dam toernooi zaterdag 30 maart 2019 ***

Met ruim 60 deelnemers weer zeer geslaagd

 

Dit prachtige boek is onontbeerlijk in de boekenkast van iedere NOORDELIJKE dammer.

Dus Groningers : Kom op en geniet van deze mooie damuitgave ! Daar krijg je geen spijt van !

Te bestellen en info hvdnap@home.nl

 

 

 

 

 

Viertallen

 Competitie O.G.D.

 2019/2020

Week 47

Ronde 1

Meeden

Pekela

5-3

Rhederweg

Veendam

5-3

 

 

Week 49

Ronde 2

Winschoten

Meeden

6-2

Pekela

Rhederweg

4-4

Week 51

Ronde 3

Veendam

Pekela

3-5

Rhederweg

Winschoten

3-5

Week 2

Ronde 4

Meeden

Rhederweg

6-2

Winschoten

Veendam

5-3

Week 4

Ronde 5

Veendam

Meeden

4-4

Pekela

Winschoten

3-5

 

 

 

Week 6

Ronde 6

 

Pekela

Meeden

4-4

Veendam

Rhederweg

4-4

 

 

 

Week 8

Ronde 7

 

Meeden

Winschoten

3-5

Rhederweg

Pekela

4-4

 

 

 

Week 10

Ronde 8

 

Winschoten

Rhederweg

Woensdag 04-03-2020

Pekela

Veendam

Dinsdag 03-03-2020

 

 

 

Week 12

Ronde 9

 

Veendam

Winschoten

Dinsdag 17-03-2020

Rhederweg

Meeden

Donderdag 19-03-2020

 

 

 

Week 14

Ronde 10

 

Meeden

Veendam

Maandag 30-03-2020

Winschoten

Pekela

Woensdag 01-04-2020

 

 

 

Detail uitslag

Ronde

Meeden

Pekela

5-3

1.B.Kor

B.Brakels

1-1

2.E.Wierenga

E.Hartman

2-0

3.W.Gernaat

N.Deekens

0-2

4.F.Stoppels

G.Tebbenhof

2-0

 

 

 

Veendam

Rhederweg

4-4

1.A.Meester

A.Kalverboer

0-2

2.H de Groot

H.Heidekamp

2-0

3.HJ.Grofsmid

S.Katuin

0-2

4.F de Raad

J.Bos

2-0

Deze wedstrijd

is geruild dit was ronde

6

 

 

 

Pekela

Rhederweg

4-4

1.B.Brakels

A.Kalverboer

0-2

2.N.Deekens

S.Katuin

2-0

3.G.Tebbenhof

J.Bos

1-1

4.H de Groot

H.Heidekamp

1-1

 

 

 

Veendam

Pekela

3-5

1.H.J.Grofsmid

B.Brakels

1-1

2.F de Raad

N.Deekens

0-2

3.A.Moorlag

E.Hartman

0-2

4.R.Prins

G.Tebbenhof

2-0

 

 

 

Rhederweg

Winschoten

3-5

1.A.Kalverboer

M.Mulder

1-1

2.S.Katuin

G.Lubberink

0-2

3.J.Bos

J.Scheringa

0-2

4.G ten Seldam

H.Molthoop

2-0

 

 

 

Meeden

Rhederweg

6-2

1.K v d Laan

A.Kalverboer

2-0

2.B.Kor

H.Heidekamp

0-2

3.H.Doedens

S.Katuin

2-0

4.W.Gernaat

G ten Seldam

2-0

 

 

 

Winschoten

Veendam

5-3

1.M.Mulder

H de Groot

0-2

2.H.Tuenter

A.Meester

1-1

3.B.Haan

F de Raad

2-0

4.J.Starke

H.J.Grofsmid

2-0

 

 

 

Winschoten

Meeden

6-2

1.J.Pronk

F.Stoppels

2-0

2.M.Mulder

K v d Laan

1-1

3.J.Scheeringa

E.Wierenga

2-0

4.J.Starke

B.Kor

1-1

 

 

 

Pekela

Winschoten

3-5

1.B.Brakels

M.Mulder

1-1

2.N.Deekens

J.Tuenter

2-0

3.H de Groot

J.Scheringa

0-2

4.G.Tebbenhof

J.Starke

0-2

 

 

 

Veendam

Meeden

4-4

1.H.J.Grofsmid

K v d Laan

0-2

2.H de Groot

B . Kor

2-0

3.A . Moorlag

E.Wierenga

1-1

4.F de Raad

H .Doedens

1-1

 

 

 

Rhederweg

Veendam

5-3

1.A.Kalverboer

H de Groot

1-1

2.H.Heidekamp

F de Raad

2-0

3.S.Katuin

A.Moorlag

1-1

4.J.Bos

H J Grofsmid

1-1

 

 

 

Pekela

Meeden

4-4

1.B.Brakels

F.Stoppels

2-0

2.N.Deekens

H.Doedens

0-2

3.E.Hartman

K van der Laan

1-1

4.H de Groot

W.Gernaat

1-1

 

 

 

Meeden

Winschoten

3-5

1.E.Wierenga

J.Tuenter

1-1

2.K van der Laan

G.Lubberink

0-2

3.B.Kor

J.Scheeringa

1-1

3.F.Stoppels

J.Starke

1-1

 

 

 

Rhederweg

Pekela

4-4

1.A.Kalverboer

B.Begeman

2-0

2.H.Heidekamp

N.Deekens

2-0

3.S.Katuin

B.Brakels

0-2

4.G ten Seldam

E.Hartman

0-2