Beschrijving: Beschrijving: D:\Data\Damclub\Dammen\buttons\header.jpg

De Vrienden Kring/BSV De Semmelstee Semmelweisstraat 182, 9728 NN Groningen tel: 050-5267217


Beschrijving: Beschrijving: D:\Data\Damclub\Dammen\buttons\button1.jpgBeschrijving: Beschrijving: D:\Data\Damclub\Dammen\buttons\button2.jpgBeschrijving: Beschrijving: D:\Data\Damclub\Dammen\buttons\button3.jpgBeschrijving: Beschrijving: D:\Data\Damclub\Dammen\buttons\button4.jpg

Beschrijving: Beschrijving: D:\Data\Damclub\Dammen\buttons\button5.jpgBeschrijving: Beschrijving: D:\Data\Damclub\Dammen\buttons\button7.jpg

Uitslagen

Ronde 36

20-06-2019

Geert Lubberink

Sjoerd Lautenbach

          2-0

Johan Mulder

Bert Groen

          2-0

Roelof Bolman

Jo Leeuwen

          2-0

Donderdag 5 september start nieuwe seizoen

Donderdag 4 juli einde seizoen toernooi  en dat was

weer heel gezellig fijne vakantie

 

Ranglijst D.V.K. na ronde 36

 

WIT

WIN

VLS

EIGEN

ONGEW

GEWOG

GRP

PRT

ZWT

REM

PNT

GEMID

TEGEN

TEGEN

TOTAAL

1

P.Bakker

14

7

7

8

4

2

20

1.429

1.091

1.407

1.260

(2)

2

J.Aeilkema

21

11

10

13

5

3

31

1.476

1.027

1.388

1.252

(2)

3

G.Lubberink

32

16

16

17

13

2

47

1.469

1.001

1.292

1.235

(2)

4

J.Mulder

18

8

10

8

10

0

26

1.444

1.002

1.275

1.223

(2)

5

B.Begeman

22

12

10

9

12

1

30

1.364

0.990

1.205

1.177

(2)

6

H.Braakhuis

18

10

8

4

12

2

20

1.111

1.128

1.111

1.120

(3)

7

R.Bolman

21

11

10

11

4

6

26

1.238

0.930

0.882

1.084

(3)

8

S.Lautenbach

26

13

13

11

6

9

28

1.077

1.027

0.883

1.052

(3)

9

T.Huizinga

26

13

13

9

9

8

27

1.038

0.982

0.755

1.010

(3)

10

L.de Hei

23

12

11

8

3

12

19

0.826

0.943

0.425

0.884

(4)

11

B.Zoethout

21

9

12

6

3

12

15

0.714

0.976

0.387

0.845

(4)

12

I.Bulthuis

12

7

5

2

0

10

4

0.333

1.038

0.160

0.685

(5)

13

K.Nieuwold

4

2

2

0

0

4

0

0.000

1.295

0.000

0.648

(5)

14

B.Groen

20

9

11

1

2

17

4

0.200

1.009

0.092

0.604

(6)

15

J.Leeuwen

22

10

12

1

1

20

3

0.136

1.021

0.027

0.579

(6)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Uitslagen

Ronde 1

6-9-2018

Jan Aeilkema

Roelof Bolman

2-0

Peter Bakker

Geert Lubberink

1-1

Tom Huizinga

Kor Nieuwold

2-0

 

 

 

Uitslagen

Ronde 2

13-9-2018

Sjoerd Lautenbach

Jan Aeilkema

2-0

Bert Begeman

Lo de Hei

2-0

Roelof Bolman

Tom Huizinga

2-0

Geert Lubberink

Ids Bulthuis

2-0

Kor Nieuwold

Peter Bakker

0-2

 

 

 

Uitslagen

Ronde 3

20-9-2018

Geert Lubberink

Bert Begeman

1-1

Peter Bakker

Sjoerd Lautenbach

2-0

Roelof Bolman

Kor Nieuwold

2-0

Lo de Hei

Tom Huizinga

0-2

Jan Aeilkema

Peter Bakker

0-2

 

 

 

Uitslagen

Ronde 4

27-9-2018

Han Braakhuis

Peter Bakker

1-1

Sjoerd Lautenbach

Geert Lubberink

0-2

Kor Nieuwold

Jan Aeilkema

0-2

 

 

 

Uitslagen

Ronde 5

4-10-2018

Geert Lubberink

Roelof Bolman

2-0

Peter Bakker

Bert Begeman

1-1

Tom Huizinga

Han Braakhuis

1-1

Ids Bulthuis

Lo de Hei

2-0

 

 

 

Uitslagen

Ronde 6

11-10-2018

Tom Huizinga

Geert Lubberink

0-2

Roelof Bolman

Peter Bakker

2-0

Han Braakhuis

Sjoerd Lautenbach

2-0

Bert Begeman

Ids Bulthuis

2-0

Lo de Hei

Jan Aeilkema

0-2

 

 

 

Uitslagen

Ronde 7

18-11-2018

Geert Lubberink

Han Braakhuis

1-1

Bert Begeman

Roelof Bolman

2-0

Peter Bakker

Tom Huizinga

2-0

Johan Mulder

Sjoerd Lautenbach

1-1

 

 

 

Uitslagen

Ronde 8

25-10-2018

Jan Aeilkema

Geert Lubberink

1-1

Tom Huizinga

Bert Begeman

1-1

Roelof Bolman

Johan Mulder

1-1

Sjoerd Lautenbach

Lo de Hei

1-1

 

 

 

Uitslagen

Ronde 9

1-11-2018

Han Braakhuis

Bert Begeman

1-1

Lo de Hei

Geert Lubberink

0-2

Johan Mulder

Tom Huizinga

2-0

 

 

 

Uitslagen

Ronde 10

8-11-2018

Geert Lubberink

Johan Mulder

1-1

Jan Aeilkema

Tom Huizinga

2-0

Ids Bulthuis

Roelof Bolman

0-2

 

 

 

Uitslagen

Ronde 11

15-11-2018

Bert Begeman

Geert Lubberink

1-1

Lo de Hei

Han Braakhuis

0-2

Roelof Bolman

Sjoerd Lautenbach

0-2

Tom Huizinga

Ids Bulthuis

2-0

Jan Aeilkema

Jo Leeuwen

training

 

 

 

Uitslagen

Ronde 12

29-11-2018

Bouwe Zoethout

Jo Leeuwen

2-0

Geert Lubberink

Sjoerd Lautenbach

2-0

Lo de Hei

Bert Begeman

0-2

Han Braakhuis

Tom Huizinga

1-1

 

 

 

Uitslagen

Ronde 13

6-12-2018

Bert Begeman

Tom Huizinga

2-0

Bouwe Zoethout

Lo de Hei

0-2

Jo Leeuwen

Geert Lubberink

0-2

Sjoerd Lautenbach

Ids Bulthuis

2-0

 

 

 

Uitslagen

Ronde 14

13-12-2018

Jo Leeuwen

Lo de Hei

0-2

Tom Huizinga

Bouwe Zoethout

2-0

Roelof Bolman

Han Braakhuis

1-1

 

 

 

Uitslagen

Ronde 15

10-01-2019

Bert Begeman

Jan Aeilkema

1-1

Han Braakhuis

Johan Mulder

1-1

Peter Bakker

Lo de Hei

2-0

Geert Lubberink

Bouwe Zoethout

2-0

Tom Huizinga

Jo Leeuwen

2-0

 

 

 

Uitslagen

Ronde 16

17-01-2019

Geert Lubberink

Peter Bakker

1-1

Jan Aeilkema

Han Braakhuis

1-1

Jo Leeuwen

Bert Begeman

0-2

Tom Huizinga

Lo de Hei

1-1

Sjoerd Lautenbach

Bouwe Zoethout

2-0

Johan Mulder

Bert Groen ( Gast )

Training

 

 

 

Uitslagen

Ronde 17

24-01-2019

Peter Bakker

Jan Aeilkema

0-2

Geert Lubberink

Lo de Hei

2-0

Sjoerd Lautenbach

Tom Huizinga

0-2

Bert Groen

Jo Leeuwen

0-2

 

 

 

Uitslagen

Ronde 18

31-01-2019

Lo de Hei

Johan Mulder

0-2

Bouwe Zoethout

Bert Begeman

2-0

Jo Leeuwen

Peter Bakker

0-2

Bert Groen

Geert Lubberink

0-2

 

 

 

Uitslagen

Ronde 19

7-02-2019

Han Braakhuis

Geert Lubberink

1-1

Johan Mulder

Bert Begeman

1-1

Peter Bakker

Bouwe Zoethout

2-0

Sjoerd Lautenbach

Jo Leeuwen

2-0

Lo de Hei

Bert Groen

2-0

 

 

 

Uitslagen

Ronde 20

14-02-2019

Geert Lubberink

Tom Huizinga

1-1

Bert Begeman

Sjoerd Lautenbach

1-1

Jo Leeuwen

Johan Mulder

0-2

Bouwe Zoethout

Bert Groen

2-0

 

 

 

Uitslagen

Ronde 21

21-02-2019

Johan Mulder

Geert Lubberink

1-1

Sjoerd Lautenbach

Han Braakhuis

2-0

Lo de Hei

Bouwe Zoethout

2-0

Jo Leeuwen

Bert Groen

1-1

 

 

 

Uitslagen

Ronde 22

28-02-2019

Bert Begeman

Geert Lubberink

1-1

Johan Mulder

Bouwe Zoethout

2-0

Tom Huizinga

Bert Groen

2-0

Lo de Hei

Jo Leeuwen

2-0

 

 

 

Uitslagen

Ronde 23

07-03-2019

Bert Groen

Johan Mulder

0-2

Bert Begeman

Han Braakhuis

1-1

Lo de Hei

Sjoerd Lautenbach

2-0

Bouwe Zoethout

Tom Huizinga

1-1

Geert Lubberink

Jo Leeuwen

2-0

 

 

 

Uitslagen

Ronde 24

14-03-2019

Geert Lubberink

Jan Aeilkema

0-2

Han Braakhuis

Bouwe Zoethout

1-1

Bert Groen

Bert Begeman

0-2

Jo Leeuwen

Tom Huizinga

0-2

 

 

 

Uitslagen

Ronde 25

21-03-2019

Johan Mulder

Jan Aeilkema

1-1

Tom Huizinga

Sjoerd Lautenbach

1-1

Geert Lubberink

Bert Groen

2-0

Han Braakhuis

Jo Leeuwen

2-0

Ids Bulthuis

Bouwe Zoethout

0-2

 

 

 

Uitslagen

Ronde 26

28-03-2019

Roelof Bolman

Geert Lubberink

1-1

Tom Huizinga

Jan Aeilkema

0-2

Sjoerd Lautenbach

Bert Begeman

1-1

Bert Groen

Bouwe Zoethout

0-2

Ids Bulthuis

Jo Leeuwen

2-0

 

 

 

Uitslagen

Ronde 27

04-04=2019

Sjoerd Lautenbach

Peter Bakker

0-2

Han Braakhuis

Bert Groen

2-0

Jan Aeilkema

Jo Leeuwen

2-0

Bouwe Zoethout

Roelof Bolman

1-1

 

 

 

Uitslagen

Ronde 28

18-04-2019

Ids Bulthuis

Johan Mulder

0-2

Bouwe Zoethout

Jan Aeilkema

0-2

Lo de Hei

Roelof Bolman

0-2

Bert Groen

Sjoerd Lautenbach

0-2

 

 

 

Uitslagen

Ronde 29

25-04-2019

Bert Begeman

Johan Mulder

1-1

Han Braakhuis

Jan Aeilkema

0-2

Bouwe zoethout

Geert Lubberink

0-2

Jo Leeuwen

Sjoerd Lautenbach

0-2

Bert Groen

Roelof Bolman

0-2

 

 

 

Uitslagen

Ronde 30

02-05-2019

Johan Mulder

Geert Lubberink

2-0

Bert Begeman

Bouwe Zoethout

2-0

Jan Aeilkema

Lo de Hei

2-0

Jo Leeuwen

Roelof Bolman

0-2

Bert Groen

Tom Huizinga

1-1

 

 

 

Uitslagen

Ronde 31

09-05-2019

Sjoerd Lautenbach

Roelof Bolman

0-2

Jo Leeuwen

Bouwe Zoethout

0-2

Jan Aeilkema

Bert Groen

2-0

 

 

 

Uitslagen

Ronde 32

16-05-2019

Jan Aeilkema

Johan Mulder

1-1

Geert Lubberink

Han Braakhuis

1-1

Tom Huizinga

Roelof Bolman

2-0

Bouwe Zoethout

Sjoerd Lautenbach

0-2

Bert Groen

Lo de Hei

0-2

 

 

 

Uitslagen

Ronde 33

23-05-2019

Jan Aeilkema

Ids Bulthuis

2-0

Geert Lubberink

Tom Huizinga

2-0

Roelof Bolman

Bouwe Zoethout

2-0

Lo de Hei

Jo Leeuwen

2-0

Sjoerd Lautenbach

Bert Groen

2-0

 

 

 

Uitslagen

Ronde 34

06-06-2019

Roelof Bolman

Geert Lubberink

0-2

Sjoerd Lautenbach

Johan Mulder

1-1

Bert Begeman

Jo Leeuwen

2-0

Ids Bulthuis

Bert Groen

0-2

 

 

 

Uitslagen

Ronde 35

13-06-2019

Jan Aeilkema

Sjoerd Lautenbach

0-2

Tom Huizinga

Lo de Hei

1-1

Ids Bulthuis

Geert Lubberink

0-2

Roelof Bolman

Bert Groen

2-0